Κυριακή 26 Ιουνίου 2016

Επιλογές ρίσκου έχουμε για απόψε

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους της bet2day.gr

Δύο ισοπαλίες και μία νίκη με το ζόρι είδαμε στα 3 πρώτα ματς της νοκ αουτ φάσης του Euro. Απόψε θεωρώ πως θα δούμε και περισσότερα γκολ και πάνω από μία προκρίσεις στο 90λεπτο.

Αρχικά στο Γαλλία - Ιρλανδία το 1.50 του άσσου δεν με γεμίζει οπότε το αφήνω στην ησυχία του. Αν το δω μέχρι το 50' σε απόδόσεις 1.85+ ίσως να ασχοληθώ ανάλογα βέβαια και με την εικόνα του αγώνα.
Θεωρώ πως οι Ιρλανδοί αν έχουν αντέξει μέχρι το 60'-70' κάπου εκεί θα βαρύνουν τα πόδια τους και οι πιο ξεκούραστοι Γάλλοι θα καταφέρουν να πάρουν την νίκη.
Πόνταρα στο Χ/1 στο 3.60 με 15/100, στο 2-0 σκορ 5.60 με 15/100 και στο 3-0 σκορ 11.0 με 6/100.
Επίσης πόνταρα 25/100 στο να σκοράρει ο Ζιρού σε απόδοση 2.60

Στο Γερμανία - Σλοβακία βλέπω τους Σλοβάκους αν όχι εξ αρχής από το 2ο ημίχρονο και μετά αν δεν βρίσκονται πίσω στο σκορ να παίξουν όλοι πίσω όπως έκαναν και στο τελευταίο ματς των ομίλων για να βγούνε 3οι.
Βέβαια θεωρώ πως οι Γερμανοί θα βρούνε τρόπο και θα σκοράρουν οπότε και θα αναγκάσουν τους Σλοβάκους να ανοιχτούνε. Από την στιγμή που θα συμβεί όμως κάτι τέτοιο το ματς θα αποκτήσει εξτρα ενδιαφέρον , ανάλογα το λεπτό απο το οποίο και μετά θα αποφασίσουν να ανοιχτούν οι Σλοβάκοι. Πόνταρα στο 2-0 στο 5.60, 2-1στο 9.0 και 3-1 στο 19.0 με 20/100, 15/100 και 15/100 αντίστοιχα. Πιστεύω επίσης πως ο Μιλλερ θα σκοράρει απόψε και θυσίασα 20/100 μονάδες σε απόδοση 2.40 για να τον δω να το πετυχαίνει.

Τέλος στο Ουγγαρία - Βέλγιο πόνταρα στην ισοπαλία του 3.50 με 5/100, και στα σκορ 1-1 στο 7.0 με 10/100, 0-2 στο 7.0 με 6/100 και 1-2 στο 9.0 με 5/100

Να αναφέρω ότι όλα τα σκορ τα έχω ποντάρει σε εταιρείες οι οποίες δίνουν επιστροφή χρημάτων σε περίπτωση που το 90λεπτο λήξει 0-0.