Πολλά δυνατά σπασίματα είχαμε χθες ξεκινώντας απο την Μάντσεστερ Γιουν. , συνεχίζοντας με την Μπαρτσελόνα και καταλήγοντας σε Φιορεντίνα και Μίλαν.

Πάμε όμως να δούμε τι εχουμε κρατήσει για σήμερα..

Ενδεικτικες επιλογές για την Σουπερ Λιγκ.  Προτείνουμε όπως πάντα ΜΟΝΑ αποδεκτά και δυάδες.

Πανιώνιος - Εργοτέλης αξίζει το ρίσκο στο διπλό

Καλλονή - Αστέρας Τρίπολης το διπλό άνοιξε στο 2.15 και το επιλέξαμε. Το 1.85 δεν θα λέγαμε πως ειναι ευκαιρία.

Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος 2-3 γκολ

Ολυμπιακός - Παναιτωλικός over 2,5

Βέροια - Πανθρακικός over 2.5

Πλατανιάς - Π.Α.Ο.Κ. ΔΙΠΛΟ

Εχει κατηφορήσει μέχρι και στο 9.00 το 2/1 στο Αχαρναϊκός - Βύζας. Θα ρίξω 1 ευρω για την απορία αν παίζει κάτι σε αυτό το ματς.

Θα παίξουμε το και over 3.5 στο Βέροια - Πανθρακικός αλλά και το 2/1 και εδώ με 1 ευρουλάκι. 3-1 και 2-2 για σκορ. Να πούμε απλά οτι ο ιδιοκτήτης της Βέροιας, ο Αρβανιτιδης πούλησε κάποια καταστήματα του, σούπερ μάρκετ, άρα έχει ρευστό στα χέρια του για να κάνει....ότι αυτός θελήσει.

1/2 και στο Καλλονή - Τρίπολη καθως η Καλλονή όταν βρει χώρους σκοράρει και ο Αστέρας μπορεί να κάνει την ανατροπή αν συμβεί κάτι τέτοιο. Μας χαλάει μόνο το οτι η Τρίπολη παέι χωρίς Μπαράλες.

Ζάκυνθος - Αν. Γιαννιτσών Άσσος. Τα Γιαννιτσά πάνε με πολλές απουσίες και δεν ξερω αν θα έχουν 13 παικτες στην αποστολή τους.

Σπορτινγκ Λισ. - Ακαδέμικα. Εδώ θα αποφύγω τον άσσο και θα κρατήσω το γκολ - γκολ.

Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης. Έχασε η Μπαρτσελόνα από την Βαλένθια με 2-3 αν και προηγήθηκε με 1-0 και ισοφάρισε αργότερα και σε 2-2. Περίοδο ντεφορμαρίσματος περναέι η Ρεάλ, αν και από ότι παρακολουθώ ο Ρονάλντο κανεί ''επίτηδες'' λανθασμένες επιλογές είτε σε σούτ, είτε σε πάσα εδώ και κανα μήνα, ότι και αν μπορεί να σημαίνει αυτό. Σας λέω απλά ότι τα 6/7 τελευταία ματς της Ρεάλ βγήκαν under 2.5 οταν το over 2.5 είχε πάρει τρελλά πονταρίσματα, ειδικά όταν δεν βγηκε στο 1ο, 2ο, 3ο, ματς, και απο αυτά τα 3 ήταν νίκη της Ρεαλ με 1-0 και τα άλλα 3 με νίκη της Ρεάλ με 2-0. Θα κρατήσω τον άσσο και την ανατροπή.